TianDe

TianDe nabízí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků tianDe je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. 

Neobsahují žádné nefunkční a zbytečné přísady, které mají pouze klamavý efekt většího obsahu (plnidla). Např. prací prášky ze supermarketů obsahují z větší části jen plnidla (drcená sůl, apod.). Neobsahují fosfáty, které výraznou měrou znečišťují životní prostředí. Neobsahují agresivní chlor (při vytírání se chlor vypařuje, je těžší než vzduch, klesá k zemi a tam zasahuje hlavně děti a domácí mazlíčky).

Při výrobě produktů tianDe je kladen maximální důraz na ochranu životního prostředí, neobsahují proto fosfáty, jsou v přírodě snadno a rychle odbouratelné a obaly jsou recyklovatelné. Nejsou testována na zvířatech – testují se dermatologicky.

Prostředky na základě mýdlového oříšku jsou koncentrované, aby bylo dosaženo maximálních čistících účinků. Dávkují se proto ve velmi malém množství.

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

Pro zájemce o spolupráci společnost tianDe vytvořila svůj velmi propracovaný, kvalitní a vysoce štědrý síťový marketing na základě mnohaletých zkušeností úspěšných firem přímého prodeje. Náš síťový marketing Vám otevírá neomezené možnosti vlastní seberealizace, vysokou míru firemní podpory, finanční ale i časovou nezávistlost v prestižní společnosti, jedinečné a kvalitní produkty na trhu. Nepotřebujete žádné vstupní investice. Nezavazujete se k žádným povinným odběrům. Objednáváte si pouze to, co sami chcete a kdy chcete. TianDe navíc využívá nejmodernější nástroje on-line světa a tím nabízí spolupracovníkům neomezené možnosti seberealizace.

Naše tipy a triky...

Ekologie na prvním místě

Buďte stále v obraze

Chcete být průběžně informováni o novinkách a zajímavostech ze světa eko-drogerie?
Vyplňte svůj kontakt do tohoto pole:

© 2015-2019 eko-drogerie.cz| Všechna práva vyhrazena. |Tvorba www S2 STUDIO